Kateřina Hefny

jsem ředitelkou a zakladatelkou EMY, neziskové organizace založené 2015 v Poděbradech, kde vzděláváme dospělé i děti bez učebnic, metodami zážitkové pedagogiky. Jsem také systemickou koučkou pro jednotlivce a firmy. 

Po studiu Andragogiky mi bylo jasné, že budoucnost nás všech je plná změn. Před založením EMY jsem pracovala v korporacích (Colgate-Palmolive, Choice Hotels), a personálních agenturách, kde jsem vyhledávala talenty pro mezinárodní firmy. Později, po ročním výcviku v roce 2005, jsem navždy propadla systemickému koučování a práci s myslí.

Od té doby pomáhám nacházet rovnováhu a spokojenost v životě svých klientů a tvořím s nimi jejich realitu. V práci s klienty propojuji  své největší vášně – uměleckou tvorbu a osobní rozvoj.

Vytvořila jsem sebepoznávací akademii Malujeme pro duši a jedinečný kurz Splašené nůžky, kde se uplatňují moje zkušenosti s lidským potenciálem a holistickým přístupem ke vzdělání.

Mým největším darem je vytvářet prostředí důvěry, kde se děti i dospělí mohou cítit bezpečně a společně růst. Mám ráda svoji práci a nejvíce mě těší, když se lidem kolem mě daří dobře. Mám pochopení pro svoje klienty, protože ani pro mě nebyla cesta k vyrovnanému životu jednoduchá. O to více si svého současného života vážím a užívám.

Co pro vás mám?

individualni-koucink-katerina-hefny

Individuální koučink

Pro jednotlivce a firmy poskytuji také individuální koučink s holistickým přístupem.

Se mnou dosáhnete svých cílů, s menší vynaloženou energií a dokážete vytvořit prostor, ve kterém je radost žít i pracovat.

corporate-coaching-katerina-hefny

Firemní programy

Firmám šiju programy na míru podle jejich potřeb a zadání se zaměřením na kariérní a osobní rozvoj jednotlivců, týmů a vedoucích pracovníků.