Co říkají o online koučinku s arteterapií

„Koučink s Katkou byl velmi významný pro můj další rozvoj a sebepoznání.“

Před dlouhou dobou jsem měla koučování + arteterapii s Kateřinou. Byl to skvělý zážitek. Kreslení a tvoření miluju a tady to šlo do hloubky, do podstaty mého podnikání. Kateřina mě velmi dobře odhadla. Označila mé potřeby hranic, upozornila mě na moje “ještě” a jako první narazila na můj vnitřní blok a odhalila, že tam nějaký je. (Do té doby jsem si to neuvědomila).

Koučink s ní byl velmi významný pro můj další rozvoj a sebepoznání. A musím říci, že i díky ní jsem se dostala tam, kde jsem teď. Děkuji.

PharmDr. Lucie Dědková, podnikatelská mentorka, https://mentorkalucie.cz/

„Měla jsem pocit, jako by Katka seděla vedle mě a tak trochu mi viděla do hlavy. A to v atmosféře absolutní důvěry, uvolnění a bezpečí.“

Od první chvíle našeho on-line setkání jsem měla pocit, jako by Katka seděla vedle mě a tak trochu mi viděla do hlavy. A to v atmosféře absolutní důvěry, uvolnění a bezpečí. Poněkud nekonkrétně jsem jí popsala své potřeby, co mě trápí a Katka se velmi dobře mířenými otázkami dostala až k jádru pudla. Odloupala ty slupky, které na tom byly nabalené a pomohla mi uvidět, přiznat si a pojmenovat to, co je tím skutečným problémem.

Pomocí intuitivní kresby a jejího následného „rozboru“ mi pomohla změnit úhel pohledu a v celé situaci najít benefity, které mi tahle situace přináší. Mě samotnou by nikdy nenapadlo na věc nahlížet tímto způsobem. Takže pokud vás něco trápí a nedokážete si ani sami pro sebe tento problém přesně pojmenovat, tak sezení s Katkou vnímám jako skvělou cestu. Uvolníte se, získáte odstup a nadhled, věci si pojmenujete a následně posunete směrem, který právě vám vyhovuje. Moc děkuji, Katko, jsem přesvědčená, že to nebylo naše poslední setkání!

 

Petra Kopecká Mottlová, osobní interiérová designerka, https://www.pkmhomedesigner.cz/

„Je velmi profesionální a empatická.“

Nabídka na koučink s Kateřinou přišla ve chvíli, kdy jsem už nějakou dobu balancovala mezi dvěma projekty a výsledkem bylo vyčerpání a neschopnost udělat některá zásadní rozhodnutí. Takže perfektní načasování. Už jen díky tomu, že jsem měla prostor vše, co mě trápí, vyjádřit a nějak zformulovat, přišlo docela dost uvědomění.

Velmi citlivě jsme došly k tomu, co mě blokuje a získala jsem nástroje, které mohu kdykoliv použít a pracovat s nimi sama. Líbí se mi způsob, jakým Kateřina pracuje. Je velmi profesionální a empatická. Pokud jste v situaci, kdy není tak úplně jasné to světlo na konci tunelu, určitě spolupráci s Kateřinou doporučuji.

Hana Hejná, webová čarodějka, https://www.webspresahem.cz/

„Byla to opravu hutná, do poslední minutky využitá konzultace, cítím ji jako velmi efektivní a přínosnou. „

Nabídka koučinku s Kateřinou mě zaujala slovem arteterapie. Byla jsem moc zvědavá, jak se to dá s koučinkem propojit. Kateřina má moc milé a empatické vedení a příjemný hlas. Měla jsem připravená různá témata, ale nakonec jsem se rozhodla zeptat ne jedno aktuální, ohledně nejistoty. 

Hned mi navrhla namalovat si ji do obrázku a z mého rychlého náčrtu byla schopná vyčíst opravdu poklady! Bylo to moc zajímavé. Následně mě přiměla doopravdy a přesně jednou větou pojmenovat to, z čeho mám strach a jaká situace se pod nejistotou skrývá.

Nakonec pomocí přepisovací techniky situaci lépe přijmout, zvědomnit a nakonec i změnit.  Byla to opravu hutná, do poslední minutky využitá konzultace, cítím ji jako velmi efektivní a přínosnou. 

Zároveň je tam hravost, tvořivost a veliké nacítění, bezpečné vedení. Opravdu jsem z toho nadšená a moc se mi to líbilo.

Zuzana Šnajdrová, majitelka obchodu se šperky, https://www.killary.cz/

„Koučování s Kateřinou pro mě bylo velmi příjemné a přirozené.“

Koučování s Kateřinou pro mě bylo velmi příjemné a přirozené. Bylo založené na důvěře mezi koučem a koučovaným a tato energie se nesla celou konzultací. Zaujala mě práce s obrázkem, který jsem malovala. Nejsem vůbec typ, který rád maluje a ještě k tomu, aby v tom měl vidět nějaký smysl nebo souvislosti se svým příběhem. Nicméně po chvíli koučování mi došlo, že to vidím! 

Uvědomila jsem si, jak je užitečné vystupovat ze své komfortní zóny, abychom mohli docházet k uvědomění, které nám rozšiřují obzor a umožní nám vidět nové pohledy a možnosti. Děkuji.

Alena Dokulilová, koučka, psychoterapeutka, https://dokulilovaalena.cz/

„Dotkly jsme se hlubokých témat mého dětství a pootvíraly dveře, které byly dlouho zavřené.“

S Katkou jsem absolvovala sérii konzultací. Dotkly jsme se hlubokých témat mého dětství a pootvíraly dveře, které byly dlouho zavřené. Jeji laskavý přístup, otázky i arteterapie mi umožnily uvědomit si, kde blokuji sebe sama a možnost rozhodnout se mít to jinak. Podařilo se mi nastartovat hlubší lásku, pochopení a respekt sama k sobě a vidět se z méně náročného úhlu pohledu. Cítím se lépe a pokračuji v jemném tempu svého života. Díky Katko!

Mila Aine Hlávková, astroložka, https://www.milahlavkova.cz/

„Katka má dar vytáhnout to podstatné, najít i vaše dary.“

Je úplně jedno, zda si vyberete arteterapii, nebo koučování, případně obojí spojíte. Katka má dar vytáhnout to podstatné, najít vaše dary, vysvětlit, proč jsou pro vás důležité.

Pak vám ještě jako bonus ukáže cestu, a protože jste v tu chvíli naprosto neskutečně motivovaní, vyrazíte rovnou a vše jde najednou samo, v lehkosti. Pokud hledáte doprovod na cestu, jste tu správně.

Martina Jungrová, zdravotní kouč, https://martinajungrova.cz/

Co říkají o osobním koučinku

„Katku znám již 20 let. Za tyto roky prošla jako člověk obrovským posunem.“

Co si na ní vážím celou dobu je to, jak dokáže jít za svým cílem. A to nejen svým, ale jakýmkoli, se kterým se setká. To je její velká výhoda. Oceňuji na ní i to, jak říká věci „naplno„. Takových lidí já příliš nepotkávám. Jakoby někteří zapomínali, že spolupráce není o tom „vytahat z někoho peníze“. Katka dokáže nastavit zrcadlo. Někdy se můžete leknout, co v něm uvidíte, ale je to vždy v zájmu věci a s cílem podpořit druhého člověka.

Magdalena Válková, Learning & Development Manager ABB, Praha

„Hledáte kouče, který vás citlivě provede k vašim skrytým potenciálům?“

Hledáte kouče, který vás citlivě provede k vašim skrytým potenciálům, k životu v radosti a bezpečí? Kateřina Hefny je ta pravá, doporučuji.

 

Lenka Palmová, oblastní ředitelka, Modrá Pyramida

„S Katkou jsem našla kus sebe!“

Kateřinu jsem poznala, když jsem skončila rodičovskou dovolenou a nastoupila jsem do zpět do korporace. Jenže v hlavě a v duši jsem měla zmatek. Zaujala mě skupina pro ženy v EMĚ, které se vrací zpět do práce nebo hledají kam se vlastně vydat. Do Poděbrad jen dojíždím za rodinou a svými aktivitami, ale rozhodla jsem to přesto zkusit. Člověk by namítal, že na malém městě je těžší se na skupině „otevřít“, ale já to tak nevnímala. Katka umí udělat opravdu důvěrnou atmosféru, skupinu vedla ke sdílení a přirozenému projevu s respektem i odlehčeností.

Je přímá, dokáže vás vést a položit otázky tak, že si sami na své nejasnosti odpovíte. Bylo pro mě nesmírně přínosné sdílet i své pochyby, které často okolí nevnímá nebo spíš nevěří, že zrovna VÁM by se mohly dít. S koncem roku jsem sama odešla z korporace, s lehkostí a úsměvem…dozrál na to čas. Své aktivity postupně třídím na ty, co mi opravdu dělají radost a i když jsem ještě stále v procesu a učím se se sebou pracovat, velmi mi pomohlo ujasnit si SEBE.

Pomohla mi práce s Katkou, která mě nechala se na sebe podívat i jiným pohledem. Děkuji jí za všechen čas, upřímnost a vytrvalost, kterou v sobě má! Její zápal pro věc, pro předávání zkušeností a inspirací je ryzí. 

 

Petra Šlechtická, lektorka a zakladatelka projektu Yogapoint.cz, Praha

„Nikdy předtím jsem koučování nevyužil, a zjistil jsem, že jsem o hodně přišel.“

Je to pro mě nově objevená cesta v životě, na které už asi zůstanu. Měl jsem problém jednat s lidmi, se kterými jsem se cítil nepřijemně, a to se o dost zlepšilo. Uvědomil jsem si, že nemůžu změnit ty lidi, ale můžu změnit svůj postoj k nim a to mi stačilo, abych začal tyto, u mne vcelku časté situace vnímat jinak. Jsem sebevědomější, lépe připraven řešit problémy v práci i doma. Práce s Katkou mě občas i dost vyčerpala, ale to bylo tím, jak hluboko jsem musel koukat do sebe.

Mirek, manažer ve výrobní firmě, Kolín

„Ke Katce můžete mít přirozeně důvěru, velmi dobře se zorientuje ve vašem osobním i profesním příběhu.“

S Katkou jsem se setkala v období, kdy jsem potřebovala trochu „nakopnout“ svůj projekt, který běžel úspěšně, ale byla jsem už trochu vyhořelá. Dala mi užitečný náhled na to, jaké jsou moje silné stránky i co nedělám efektivně.

Katka je velice spolehlivá, což je pro mne klíčové a v dnešní době bohužel docela vzácné. Když se pro něco rozhodne, dává do práce maximum energie i preciznosti a přitom dokáže velmi empaticky vycítit, jaká je její role. Pozná, jaká pozice komu sedí a přirozeně lidi motivuje, aniž by se cítili pod tlakem. V krizové situaci nepanikaří, rychle se zorientuje a dokáže snad ze všeho najít východisko.

Nebojí se vystoupit z davu a říct názor, který třeba není populární, ale nikoho demagogicky nepřetlačuje. Je přístupná diskuzi, na věci se umí podívat z různých úhlů a nechybí jí tolik potřebná sebereflexe, smysl pro humor a nadhled. 

Klára Kolmanová, arteterapeutka a zakladatelka Ateliéru KK, Kutná Hora

Co říkají o skupinové dílně s arteterapií

„Doporučila bych celou sérii jako duševní hygienu pro každého, kdo se zajímá o sebe.“

Neměla jsem žádná očekávání, přihlásila jsem se kvůli kamarádce. Poznala jsem nové lidi, upevnila své lidské hodnoty a doporučila bych celou sérii jako duševní hygienu pro každého, kdo se zajímá o sebe. Koncepce programu mi vyhovovala a všechno bylo velmi zajímavé.

Šárka, majitelka firmy

„Do programu jsem se přihlásila, protože jsem prožívala problémy v soukromí a chtěla jsem posílit svoji psychiku.“

Měla jsem možnost si rozšířit obzory, poznala jsem další stránky svojí duše a ubezpečila jsem se, že láska je víc než život, protože nám dává sílu k životu. Prohloubila jsem svoji lásku k ostatním lidem, k práci i ke světu, poznala jsem nové lidi. Všechny části programu pro mě byly zajímavé a jsem spokojená i s výkladem. Všechno bylo velmi srozumitelné a nejvíc se mi líbily meditace.

Mirka, lékařka

„Přála jsem si hlavně nalézt více vnitřního klidu.“

Přihlásila jsem se díky lektorce Katce Hefny, kterou znám a mám k ní důvěru. Poznávám se a znám se lépe a lépe, uvěřila jsem v sílu ženského kruhu a celý program byl prostě super. Pokud chcete najít cestu z nevědomí do vědomí a poznat se lépe, je to cesta i pro vás. Těším se na další témata.

Lenka, oblastní ředitelka

„Důležitým momentem pro mne byl rozbor mého obrázku s lektorkou, která mě svými otázkami dovedla k mnohým zamyšlením.“

Absolvování skupinové dílny mi přineslo zapomenuté potěšení z malování. Chvíle, ve kterých jsme se věnovali vlastní tvorbě byly plné svobody a radostného plynutí ve světě barev a fantazie. Společné sdílení s ostatními účastníky mě obohatilo o různost pohledů na zadané téma. 

Celý program byl velmi podnětný a profesionálně vedený. Donutil mě překonat své limity a nespokojit se s povrchními představami o tom, jak by měl můj život vypadat.

Martina, učitelka MŠ

„Jsem nadšená z práce lektorky, všechno bylo velmi srozumitelné a vše mě obohatilo.“

Vytvořila se tu velmi podporující atmosféra. Celý proces mě podpořil v mém vlastním rozvoji, rozkvětu a sebepoznání. Byla jsem vlastně jen zvědavá a teď jsem nadšená.

Petra, farmaceutka